skip to Main Content
info@metalwit.pl

 

 

Misją firmy jest zadowolenie klientów zapewnione poprzez ciągłe doskonalenie wykonywanych produktów, osiągnięte dzięki pełnemu monitorowaniu jakości wyrobów oraz udoskonalaniu procesów produkcyjnych.

Firma Metalwit powstała w 1996 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na przedsiębiorstwo specjalizujące się w dostawie elementów złącznych dla przemysłu.

 

 

 

Atutem firmy stało się posiadanie w jednym miejscu produktów znormalizowanych i detali wykonywanych na zamówienie. Firm łączących handel z produkcją nadal jest niewiele.

Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, znamy branżę, a dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi i wyselekcjonowanymi partnerami oferujemy wysoką jakość usług i towarów. Każdy klient może liczyć na indywidualne podejście, wykazujemy troskę, aby otrzymał od nas maksymalną ilość informacji potrzebnych do pełnego korzystania z naszej oferty.

 

 

Przez dwadzieścia lat istnienia firmy, z roku na rok obroty były coraz większe. Nasi odbiorcy przykuwają większą uwagę do poziomu wyrobów, estetyki oraz wygody w użytkowaniu. Przekłada się to na wzrost jakości świadczonych usług firmy Metalwit oraz inwestowanie w ciągły rozwój. Wymusza to na nas konieczność wzrostu odpowiedzialności, zarówno społecznej, ekologicznej i ekonomicznej za skutki działalności gospodarczej. To dla nas kolejne wyzwanie, które z chęcią podejmujemy by być coraz lepszym.

 

 

 

 

W firmie Metalwit w 1996 roku pracę rozpoczęło pięć osób. Dziś jest ich ponad osiemdziesiąt. To dzięki zatrudnionym specjalistom nasi klienci otrzymują odpowiedź na ich potrzeby w postaci wysokiej jakości produktu. Zapewniając stały rozwój i cykle szkoleń nie zapominamy o świadczeniach pozapłacowych dla naszych pracowników, co pozwala myśleć o firmie Metalwit jako o rzetelnym i przyjaznym pracodawcy.

 

 

 

 

       

Back To Top